ISHNE/EHRA BALTIC ELECTROCARDIOLOGY AUTUMN - telemedicine and arrhythmia (BEATA)
data: 10.10.2014 - 11.10.2014
miejsce: Sopot, Polska
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

w imieniu organizatorów Sympozjum Baltic Electrocardiology Autumn – Telemedicine and Arrhythmia (BEATA) pragniemy zaprosić Was do wzięcia udziału w tym szczególnym wydarzeniu.

Ponad czterdziestu najwybitniejszych kardiologów z Polski i całego świata przyjęło nasze zaproszenie, w tym takie osobistości jak Cecilia Linde, Hugh Calkins, John Camm i inni. Wszystko to, aby wspólnie rozmawiać na najbardziej aktualne tematy w zakresie zaburzeń rytmu serca, w tym migotania przedsionków, elektrokardiologii oraz telemedycyny.

Poniżej przedstawiamy tematy, które poruszymy podczas naszego spotkania:
  • Leczenie farmakologiczne migotania przedsionków
  • Leczenie przeciwkrzepliwe w migotaniu przedsionków
  • Ablacja migotania przedsionków
  • Postępy leczenia przy użyciu ICD i CRT
  • Zapobieganie nagłemu zgonowi sercowemu
  • Nowe technologie w długookresowym monitorowaniu EKG
  • Forum europejskie: Innowacyjna kardiologia. Telemedycyna - czas wdrażania


Mamy również nadzieję, że miejsce, które wybraliśmy na te konferencje – dawny region Hanzy – historycznego centrum wolnego handlu oraz wymiany myśli naukowej i filozoficznej zachęci Was a także pomoże naszemu spotkaniu w sformułowaniu wniosków ważnych dla rozwoju medycyny, a przede wszystkim istotnych dla naszych pacjentów.

Konferencja będzie z pewnością wspaniałym wydarzeniem naukowym i edukacyjnym, gdyż w Polsce nie gościliśmy jeszcze w czasie jednego zjazdu tak dużego i opiniotwórczego grona ekspertów w tej dziedzinie medycyny. Nie może Was tam zabraknąć.


Czekamy na Wasze przybycie wczesną jesienią.

Ryszard Piotrowicz
Wojciech Zareba
Przemysław Mitkowski