Konferencja Sekcji Rytmu Serca PTK - Polstim 2014
data: 05.06.2014 - 07.06.2014
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Sekcja Rytmu Serca PTK oraz Klinika Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca UM w Łodzi
Szanowni Państwo,

W imieniu Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Konferencji POLSTIM 2014.

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w Łodzi, w dniach 5 -7 czerwca 2014 roku.

Tradycyjnie - konferencje naszej Sekcji - to nie tylko doskonała okazja do wymiany doświadczeń między lekarzami tej samej specjalności, lecz także możliwość poznania wyników najnowszych badań, nowych metod diagnostyki i terapii oraz sposobów ich zastosowania w praktyce. Mamy nadzieję, że Konferencja w Łodzi zaspokoi pod tym względem Państwa oczekiwania. Zadbaliśmy o to, by swoją obecnością zaszczycili nas najwybitniejsi polscy arytmolodzy. Możliwość wysłuchania wykładów wybitnych specjalistów gwarantuje wysoki poziom merytoryczny sesji, co powinno stanowić wystarczającą zachętę do tego, aby stawić się w Łodzi osobiście.

Chcielibyśmy, aby Konferencja Sekcji Rytmu Serca PTK – Polstim 2014, była wartym uczestnictwa wydarzeniem nie tylko dla kardiologów zajmujących się arytmologią, ale również dla lekarzy innych specjalności, pielęgniarek i techników oraz stażystów i studentów. Dlatego staramy się, aby w programie Konferencji, oprócz sesji naukowych i dydaktycznych, znalazły się również wykłady ekspertów, warsztaty programowania stymulatorów i defibrylatorów, dyskusje panelowe, bezpośrednie transmisje z zabiegów elektrofizjologicznych oraz sesje satelitarne firm farmaceutycznych. W programie konferencji niewątpliwie znajdą swoje miejsce tak istotne tematy jak niewydolność serca i stymulacja resynchronizująca, ablacja czy problematyka nadkomorowych zaburzeń rytmu. Uczestnicy Konferencji otrzymają punkty edukacyjne Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Towarzystwa Internistów Polskich.

Zapraszając do Łodzi, mamy nadzieję, że Nasze spotkanie nie tylko dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń natury naukowej, ale będzie także okazją do miłego spędzenia czasu w gronie przyjaciół.

Z wyrazami szacunku

Andrzej Lubiński
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
POLSTIM 2014
Jarosław Kaźmierczak
Przewodniczący Sekcji Rytmu Serca
Polskiego Towarzystwa KardiologicznegoREJESTRACJA
Forma rejestracji: elektroniczna
Opłaty: szczegóły na stronie konferencji
Termin uiszczenia opłaty: szczegóły na stronie konferencji


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: 2KMM Sp. z o.o., 40-161 Katowice, Al. Korfantego 79
Kontakt: (+48) 605 296 700
Email: kardio@2kmm.pl