Interventional Cardiology Workshop Peripheral Interventions in Krakow - PINC
data: 08.05.2014 - 09.05.2014
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Pracownia Hemodynamiki i Angiografii II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
strona www: http://www.pinc.pl
Szanowni Państwo!
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XI edycji Interventional Cardiology Workshop Peripheral Interventions in Krakow - PINC, który odbędzie się w Krakowie w dniach 8 - 9 maja 2014 r.

Warsztaty organizowane są przez Zakład Hemodynamiki i Angiokardiografii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum dla kardiologów inwazyjnych, radiologów i angiologów z Polski i krajów Europy Środkowej. Poświęcone są one interwencjom pozawieńcowym wykonywanym w zespołach hybrydowych przez kardiologów lub we współpracy z innymi specjalistami. Podczas Warsztatów zaprezentowane zostaną nie tylko techniki zabiegowe, ale również praktyczne rozwiązania umożliwiające organizację i rozliczenie tych procedur.

Część praktyczna będzie miała miejsce w Pracowni Hemodynamiki i Angiokardiografii Instytutu Kardiologii w Krakowie, przy ul. Kopernika 17. Część wykładowa oraz transmisje zabiegów na żywo odbędą się w sali wykładowej Hotelu Qubus przy ulicy Nadwiślańskiej 6 w Krakowie . Więcej informacji o Warsztatach można znaleźć na stronie internetowej www.pinc.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Prof. UJ, dr hab. med. Dariusz Dudek
Dr hab. med. Stanisław Bartuś


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora:
Pracownia Hemodynamiki i Angiografii
II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie 31-501 Kraków, ul. Kopernika 17

Kontakt: 12 424 71 81
Email: pinc2014@pinc.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: zgłoszenie mailowe / na miejscu
Opłaty: brak
Termin uiszczenia opłaty: brak