VII Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii PTK "Kardiologia Prewencyjna 2014 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy".
data: 21.11.2014 - 22.11.2014
miejsce: Kraków, Polska
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, VII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2014 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 21-22 listopada 2014 r.
Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkania multidyscyplinarne, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych oraz profesjonalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.

Prewencja jest najskuteczniejszym sposobem zwalczania chorób układu krążenia, a społeczny wymiar i konieczność wielospecjalistycznego podejścia do problemu stawiają profilaktykę chorób układu krążenia jako jeden z najważniejszych problemów zdrowia publicznego w Polsce. W czasie Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny podsumowane zostaną niedawno wprowadzone zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy też dyskusje nad ostatnio ogłoszonymi wytycznymi. Czy pod ich wpływem zmieni się codzienna praktyka polskich lekarzy? Podobnie jak w latach poprzednich wykładowcami będą najwybitniejsi polscy eksperci.

Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że wzorem poprzednich Konferencji organizowanych przez naszą Sekcję, tegoroczna Konferencja okaże się sukcesem, a przede wszystkim miejscem twórczej wymiany poglądów.

Do zobaczenia jesienią w Krakowie!

Komitet Organizacyjny Konferencji
Kardiologia Prewencyjna 2014


Rejestracja uczestników dostępna pod adresem WWW:
www.kardiologiaprewencyjna.eu/rejestracja

Opłata wynosi przy zgłoszeniu:
do 30 września 2013 – 95 zł
od 30 września 2013 – 130 zł

Termin zgłaszania streszczeń upływa dnia 30 września 2014 r.

Uwaga:

- w przypadku pytań związanych ze zgłaszaniem i przyjmowaniem streszczeń prosimy o kontakt z przedstawicielem Biura Organizatora:
Joanna Łasocha tel: +48 883 569 500, mail: joanna@iwentarium.pl (pn-pt 9:00-17:00)