List zapraszający na tegoroczny Kongres PTK w Poznaniu

2014-01-30
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,
Szanowni Goście,

Już tradycyjnie – po spotkaniu we Wrocławiu – Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego trafia do Poznania.

Zapraszamy na coroczny, najważniejszy w życiu Towarzystwa, Kongres.

Jak co roku musimy zmierzyć się z wyzwaniami współczesnej kardiologii. Sądzimy, że program Kongresu pozwoli Państwu na zgłębienie najnowszych osiągnięć i ugruntuje dotychczasowa wiedzę. Liczymy, że każdy znajdzie interesujące dla siebie wydarzenia, że każdy będzie mógł zapoznać się z najnowszymi badaniami naukowymi, ale i metodami diagnostycznymi i zaleceniami - z kardiologii, kardiochirurgii i nauk pokrewnych.

Jak co roku, bogaty program naukowy: sesje dydaktyczne, dyskusje ekspertów, sesje dotyczące przypadków i specjalistycznych zagadnień współczesnej kardiologii, sesje konkursowe najlepszych prac oryginalnych klinicznych i eksperymentalnych, sesje studenckie będą dla Państwa uzupełnieniem niezbędnej wiedzy, ale i przyczynkiem do przemyśleń. Trudno przyjąć, że kardiolog może nie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Zachęcamy do uczestnictwa w sesjach międzynarodowych. To niezwykła okazja do poznania opinii międzynarodowych ekspertów. Ponownie zaprosiliśmy do udziału w Kongresie wybitnych Gości z zagranicy.

Sesje satelitarne i wystawa wydawnictw medycznych, firm farmaceutycznych i produkujących sprzęt medyczny, jak co roku, będą znaczącym wydarzeniem.

Program Kongresu jest - z całą pewnością - uzupełnieniem dydaktyki, którą przejęła Platforma Edukacyjna Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Obrady Kongresu będą toczyć się w jeszcze lepszych, niż w latach poprzednich, warunkach.

Serdecznie zapraszamy i oczekujemy wszystkich Państwa.

Nie można nie być na Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Poznaniu!


Zbigniew KalarusDariusz DudekRomuald OchotnyPrzemysław Mitkowski


Prezes PTKPrzewodniczący KNKWspółprzewodniczący KO Kongresu