Komunikat Prezesa PTK ws. wyborów na Prezydenta-Elekta Europejskiego Towarzystwa Miażdżycowego

2023-06-12

Szanowni Państwo, poprzyjmy członka PTK prof. Macieja Banacha w wyborach na Prezydenta-Elekta Europejskiego Towarzystwa Miażdżycowego!

Z pozdrowieniami,

Przemysław Mitkowski
Prezes PTK

-------------------------------

Szanowni Państwo,

Od początku czerwca trwają wybory w Europejskim Towarzystwie Miażdżycowym (EAS), w których jestem kandydatem na Prezydenta Elekta EAS. W związku z powyższym gorąco zachęcam Państwa do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną stroną związaną z moją kandydaturą oraz szczegółowymi planami na Prezydencję: https://profmaciejbanach.info/. To dla mnie ogromny zaszczyt być nominowanym, także dlatego, że po raz pierwszy w historii kandydat z Europy Środkowo-Wschodniej może objąć to stanowisko. To także ogromna odpowiedzialność i zobowiązanie by dalej rozwijać i zmieniać EAS, inwestować w młodych ludzi, wzmacniać Towarzystwa krajowe i stwarzać warunki rozwoju i współpracy dla wszystkich, bez wyjątku! To niesamowita szansa dla Polski i naszego regionu!

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie w wyborach i Państwa głos! Głosowanie odbywa się online na stronach Towarzystwa EAS: https://eas-society.org/2023/online-voting-form/ 

Głosować może każde aktywny członek towarzystwa. Zachęcam Państwa do aktywnego udziału w głosowaniu. Osoby, które wciąż nie są członkami, zapraszam do członkostwa; można to łatwo zrobić poprzez stronę: https://eas-society.org/society-affairs-and-governance/membership/, wybierając następnie indywidualne członkostwo w zależności od wieku (< lub >36 rż lub student). Proszę pamiętać, że aktywne członkostwo to nie tylko możliwość udziału w WYBORACH, ale także aktywne uczestnictwo w życiu Towarzystwa, w obecnych aktywnościach (rejestr FHSC, sieć LCN, certyfikacje, kursy) oraz wszystkich nowych, które będę chciał wprowadzić jako Prezydent.

Serdecznie zapraszam także na kolejne Otwarte Spotkanie online dotyczących wyborów, w trakcie którego będę chciał przedyskutować z Państwem plan na Prezydencję EAS oraz porozmawiać o największych potrzebach i wyzwaniach, które powinniśmy wspólnie zrealizować w trakcie prezydentury. Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 13 czerwca o godzinie 18.00 - link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/88183767550  

 

Bardzo liczę na Państwa głosy, ponieważ każdy głos może przesądzić o sukcesie! 

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam,

Prof. Maciej Banach