Prof. Marek Gierlotka - Kandydat na funkcję Prezesa-Elekta PTK w kadencji 2023 - 2025

2023-09-22

System ochrony zdrowia Finansowanie nowych technologii Pacjent

 

Platforma Naukowa PTK Promocja zdrowia Platfroma Edukacyjna PTK

 

Tomografia komputerowa
i rezonans magnetyczny serca
Podziękowania Wszystkie filmy


---------------------------------------------------

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne to edukacja i promocja zdrowia, wspieranie nauki oraz usprawnianie organizacji służby zdrowia w naszym kraju. Wszystkie te działania są tak samo ważne dla naszego środowiska i wszystkie wymagają wizji rozwoju, pomysłów, ciężkiej pracy i determinacji.

Kandyduję na Prezesa-Elekta Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, ponieważ chcę, wspólnie z Wami, harmonijnie i wielokierunkowo rozwijać naszą kardiologię.

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Od wielu lat prowadzę aktywne działania organizacyjne, naukowe i edukacyjne w strukturach naszego Towarzystwa. Moje największe osiągnięcia to wkład w rozwój Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej oraz stworzenie Platformy Naukowej PTK.

Jestem specjalistą kardiologii, intensywnej terapii i chorób wewnętrznych oraz kardiologiem inwazyjnym. Obecnie Kierownikiem Kliniki i Oddziału Kardiologii w Opolu, a także Dyrektorem Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego i Konsultantem wojewódzkim na Opolszczyźnie.

Pracowałem i będę pracował intensywnie, aby skutecznie rozwiązywać najważniejsze problemy nas lekarzy i pacjentów, a także zabezpieczać potrzeby naszego środowiska, które szczególnie są bliskie naszym sercom.

                                              Prof. dr hab. n. med. Marek Gierlotka

Więcej o mnie: