XXVII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

XXVII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
data: 28.09.2023 - 30.09.2023
miejsce: Poznań, Polska
organizator: PTK
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny Poznań będzie gospodarzem Kongresu PTK -  najważniejszego spotkania naukowego i edukacyjnego kardiologów w Polsce. Zaproszenie kierujemy nie tylko do kardiologów, ale także do lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, a także innych specjalności zainteresowanych problemami diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia oraz do pielęgniarek, techników i ratowników medycznych i studentów medycyny. Chcemy, aby wydarzenie służyło poszerzaniu wiedzy, wymianie informacji i poglądów oraz inspirowało do wspólnych działań w podnoszeniu standardów opieki kardiologicznej.

Zależy nam, aby program naukowy tegorocznego Kongresu spełnił Państwa oczekiwania i pozwolił zdobyć wiedzę pomocną w codziennej praktyce klinicznej. Podczas wydarzenia będziemy prezentować i omawiać wyniki najnowszych badań klinicznych, pokażemy nowe metody diagnostyczne i terapeutyczne oraz szeroko omówimy najnowsze wytyczne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Serdecznie zapraszamy do stolicy Wielkopolski by w gronie ekspertów z Polski i z zagranicy wspólnie rozmawiać o rozwoju i osiągnięciach nowoczesnej kardiologii oraz medycyny sercowo-naczyniowej.

 

Prof. dr hab. med.
Maciej Lesiak

Prof. dr hab. med.
Przemysław Mitkowski

Prof. dr hab. med.
Romuald Ochotny

Współprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXVII Międzynarodowego Kongresu
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego