XXV Ogólnopolska Konferencja Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego PolEcho 2024

XXV Ogólnopolska Konferencja Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego PolEcho 2024
data: 10.05.2024 - 11.05.2024
miejsce: Kraków, Polska

Szanowni Państwo,
Szanowne Koleżanki i Koledzy,

z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Konferencję Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – PolEcho 2024.
Tym razem Konferencja po raz pierwszy odbędzie się w Krakowie, w dniach 10-11 maja 2024 roku, w centrum konferencyjnym EXPO.

Motto konferencji – „Obrazowanie serca - klucz do terapii” – odzwierciedla współczesną rolę echokardiografii i innych technik obrazujących układ krążenia, w podejmowaniu decyzji klinicznych i monitorowaniu leczenia.

Bardzo się staramy, aby podobnie jak w latach poprzednich, stała się wydarzeniem naukowym i edukacyjnym na najwyższym poziomie. Udział wstępnie potwierdzili światowi eksperci – wkrótce przedstawimy szczegóły programu.
Zależy nam na szerokim udziale młodych adeptów echokardiografii. Oprócz bardzo ciekawych sesji naukowych planujemy wiele warsztatów praktycznych, kierowanych do początkujących i zaawansowanych, quizy echokardiograficzne, lekcje anatomii na preparatach serca i pokazy współczesnych interwencji.

Państwa aktywny udział jest dla nas bardzo ważny. Zachęcamy do współtworzenia programu poprzez przygotowanie ekscytujących  przypadków i abstraktów naukowych. Prezentujący Autorzy  zakwalifikowanych prac będą zwolnieni z opłaty kongresowej. Termin przesyłania prezentacji i streszczeń to 3 marca 2024.

Jesteśmy pewni, że jak zawsze PolEcho 2024 będzie okazją  do wielu spotkań, dyskusji o nauce, medycynie i życiu,  a także dobrej zabawy i w gronie znajomych i przyjaciół. 

Zapraszamy do zaplanowania już teraz majowego weekendu w Krakowie - mieście które ma wiele do zaoferowania i przywita Państwa bardzo serdecznie. Liczymy na Państwa bardzo liczny udział.

Serdecznie zapraszamy

dr hab. med. Andrzej Gackowski

prof. dr hab. Katarzyna Mizia-Stec

prof. dr hab. Jarosław D. Kasprzak

w imieniu Zarządu Asocjacji oraz Komitetu Naukowego i Organizacyjnego