CardioART: Interventional Cardiology for Clinical Artisans

CardioART: Interventional Cardiology for Clinical Artisans
data: 01.03.2024 - 01.03.2024
miejsce: online, Polska
organizator: prof. dr hab. n. med. Maciej Lesiak, prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior, prof. dr hab. n. med. Wojciech Wojakowski

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w konferencji "CardioART: Interventional Cardiology for Clinical Artisans", której przewodniczącymi są wybitni specjaliści w dziedzinie kardiologii: prof. dr hab. n. med. Maciej Lesiak, prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior oraz prof. dr hab. n. med. Wojciech Wojakowski.

Wydarzenia odbędzie się w formie online, umożliwiając łatwy dostęp z dowolnego miejsca. Jest to doskonała okazja, aby wziąć udział w ciekawych prezentacjach i dyskusjach prowadzonych przez liderów w dziedzinie interwencyjnej kardiologii.

Rejestracja na konferencję jest bezpłatna, a dodatkowym atutem jest 30-dniowy dostęp do Archiwum Wideo Konferencji, co pozwoli Państwu przeglądać materiały w dogodnym dla siebie czasie. Ponadto, wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w konferencji, co może stanowić cenny element w Państwa ścieżce zawodowej.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które gwarantuje nie tylko dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie interwencyjnej kardiologii, ale także możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.