XVI Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii PTK
data: 16.05.2014 - 17.05.2014
miejsce: Lublin, Polska
organizator: Sekcja Echokardiografii PTK
Szanowni Państwo

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniach 16-17 maja 2014 roku, po raz kolejny w Lublinie, odbędzie się XVI Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Patronat Honorowy nad konferencją objęli: Prezes Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego - Prof. dr hab. med. Zbigniew Kalarus, Konsultant Krajowy ds. Kardiologii - Prof. dr hab. med. Grzegorz Opolski oraz JMG Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - Prof. dr hab. med. Andrzej Drop.

Jak zwykle z wielką radością gościć będziemy w naszym mieście Koleżanki i Kolegów z największej sekcji PTK. To coroczne spotkanie będzie tradycyjnie poświęcone najnowszym osiągnięciom technologicznym oraz naukowym w dziedzinie echokardiografii, a także zastosowaniom praktycznym w konkretnych sytuacjach klinicznych. Konferencja będzie niewątpliwie okazją do pogłębienia wiedzy zarówno dla doświadczonych echokardiografistów jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę tej fascynującej techniki diagnostycznej. Wśród wykładowców będą autorytety, najbardziej znani polscy specjaliści w tej dziedzinie, prezentowana będzie najnowsza aparatura echokardiograficzna.

Mamy także nadzieję, że konferencja wzorem lat ubiegłych stanie się okazją do nawiązania lub zacieśnienia owocnych kontaktów zarówno towarzyskich jak i naukowych. Dlatego też gorąco zapraszamy i zachęcamy do przyjazdu do Lublina i aktywnego uczestnictwa w tym ważnym, cyklicznym wydarzeniu naukowym.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Prof. dr hab. med. Andrzej Wysokiński

Przewodniczący SE PTK
Prof. dr hab. med. Andrzej Szyszka

Szczegółowe informację i rejestracja na konferencję: www.echo2014.skolamed.pl