V Grodziskie Dni Kardiologiczne
data: 28.02.2014 - 01.03.2014
miejsce: Grodzisk Wielkopolski, Polska
organizator: SP ZOZ w Grodzisku Wlkp., UM w Poznaniu, Profile Poznań
Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszam do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej, która odbędzie się 28 lutego 2014 r. w ramach Jubileuszowych V Grodziskich Dni Kardiologicznych, w Hotelu Groclin w Grodzisku Wielkopolskim.

Temat tegorocznej konferencji brzmi: „Kardiologia 2014 – nowe wyzwania”. Podczas spotkania dla lekarzy rodzinnych i specjalistów w innowacyjny sposób zostaną przedstawione wyniki najnowszych badań, nowe metody diagnostyczne i terapeutyczne w zakresie leczenia „epidemii” XXI wieku, tj. zawału serca, udaru mózgu, niewydolności serca, nadciśnienia tętniczego oraz cukrzycy. Dzięki uczestnictwu wybitnych ekspertów - kardiologów nasza Konferencja będzie unikalną platformą do pogłębienia wiedzy pomocnej w codziennej praktyce lekarskiej.

W programie wydarzenia, znajdą się także atrakcyjne propozycje dla mieszkańców Grodziska i okolicznych miejscowości: wykłady otwarte nt. zapobiegania chorobom układu krążenia oraz bezpłatne konsultacje kardiologiczne i diabetologiczne w ramach „Białej soboty”.
Serdecznie zapraszam do gościnnego miasta Grodzisk Wielkopolski – jestem pewny, że zachwyci Państwa niepowtarzalny klimat tego miasta, urzekający urodą zabytkowej architektury.

Jerzy Wierzchowiecki
Ordynator Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp.


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: Profile Poznań s.c. 60-128 Poznań, ul. Zgoda 14/9
Kontakt: Małgorzata Mrowińska tel. 795 475 269
Email: biuro@profile.poznan.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: on line
Opłaty: udział bezpłatny