VII European Interventional Cardiology Fellow Course
data: 03.12.2014 - 04.12.2014
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Pracownia Hemodynamiki i Angiografii II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
strona www: http://www.nfic.pl
Szanowni Państwo!
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VII edycji European Interventional Cardiology Fellows Course, który odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 grudnia 2014 r.

Organizatorem Kursu jest Zakład Hemodynamiki i Angiokardiografii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum w Krakowie, Asocjacja Interwencji Sercowo-Naczyniowych (AISN) Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego we współpracy z European Association of Percutaneous Cardiovascular Interventions (EAPCI) oraz European Board for Accreditation in Cardiology (EBAC).

W trakcie trwania Kursu młodzi lekarze specjalizujący się w dziedzinie kardiologii interwencyjnej będą mogli poszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę. W drugim dniu trwania Kursu zostanie zorganizowana, ciesząca się ogromną popularnością, sesja zatytułowana „My best case success and/or worst complications in 2014”. Już teraz zapraszamy Państwa do nadsyłania ciekawych przypadków klinicznych pacjentów.
Wszelkie informacje dotyczące programu i rejestracji znajdą Państwo na stronie: www.nfic.pl

Serdecznie zapraszamy!
Prof. UJ, dr hab. med. Dariusz Dudek
Dyrektor Fellows Course Krakow oraz Warsztatów NFIC


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora:
Pracownia Hemodynamiki i Angiografii
II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie 31-501 Kraków, ul. Kopernika 17
Kontakt: 12 424 71 81/82 lub 882-085-575
Email: nfic2014@nfic.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: on-line, na miejscu
Opłaty: brak