Warsztaty Kardiologicznego Obrazowania TK, MR, SPECT i PET
data: 06.06.2014 - 06.06.2014
miejsce: Kraków, Polska
organizator: S’ART Production
Szanowni Państwo,

w związku ze stale rosnącym zainteresowaniem nowoczesnymi metodami diagnostyki obrazowej układu krążenia mamy zaszczyt zaprosić na kolejną edycję Warsztatów Obrazowania Kardiologicznego TK, MR, SPECT i PET, które odbędą się w piątek 6 czerwca 2014 roku w Krakowie.

Konferencja adresowana jest do środowiska kardiologicznego i radiologicznego. W trakcie warsztatów będą miały miejsce sesje edukacyjne oraz sesje szkoleniowe poświęcone praktycznym aspektom obrazowania sercowo-naczyniowego. Warsztaty będą zakończone interaktywną sesją przypadków klinicznych komentowanych przez forum ekspertów. Szczegóły programu znajdują się na stronie internetowej www.warsztatyobrazowanie.pl

Sesje prowadzone będą przez wybitnych polskich i zagranicznych ekspertów nowoczesnej diagnostyki obrazowej układu krążenia. W warsztatach swój czynny udział zapowiedzieli między innymi: prof. dr hab. med. Jeanette Schulz-Menger - członek zarządu Society for Cardiovascular Magnetic Resonance (SCMR), prof. dr hab. med. Ernest Pauwels z Zakładu Medycyny Nuklearnej Uniwersytetu Medycznego w Pizie we Włoszech oraz Uniwersytetu Medycznego w Leiden w Holandii oraz dr inż. Stefan Piechnik z Kliniki Chorób Sercowo-Naczyniowych Uniwersytetu w Oxfordzie w Wielkiej Brytanii.

W trakcie warsztatów istnieje możliwość uczestniczenia w praktycznych kursach TK i MR serca przy konsolach diagnostycznych obejmujących wspólną ocenę przypadków klinicznych pod okiem doświadczonych ekspertów. Każdy uczestnik kursu będzie miał zagwarantowany dostęp do konsoli diagnostycznej. Liczba uczestników kursu jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy do Krakowa


REJESTRACJA
Forma rejestracji: elektroniczna
Opłaty: szczegóły na stronie konferencji
Termin uiszczenia opłaty: szczegóły na stronie konferencji

ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: S’ART Production, 31-101 Kraków, Plac Na Groblach 6/6
Kontakt: 605 408 326
Email: biuro@artsart.pl