II Międzynarodowa Konferencja Centrum Chorób Rzadkich Układu Krążenia
data: 16.10.2014 - 17.10.2014
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Centrum Rzadkich Chorób Układu Krążenia
strona www: http://www.crcd.eu
Dyrekcja Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II oraz Kierownik Centrum Chorób Rzadkich Układu Krążenia – prof. dr hab. n. med. Piotr Podolec z wielką przyjemnością ma zaszczyt zaprosić Państwa na II Międzynarodową Konferencję Centrum Chorób Rzadkich Układu Krążenia, organizowaną w ramach projektu „Rozszerzenie europejskiej sieci współpracy w zakresie tzw. „sierocych” chorób kardiologicznych”, który jest współfinansowany ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. W Konferencji wezmą udział renomowani międzynarodowi i polscy Eksperci, którzy przedstawią najnowszą wiedzę i aktualne kierunki badań. Jednocześnie podczas Konferencji będzie wiele miejsca na dyskusję i wymianę doświadczeń na temat najtrudniejszych i złożonych przypadków Rzadkich Chorób Kardiologicznych.


W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji zapraszamy również do czynnego udziału w sesjach poprzez prezentację wyników prowadzonych badań lub przypadków klinicznych.Główne tematy:
  • Epidemiologia (sieci współpracy) w Rzadkich Chorobach Kardiologicznych
  • Rzadkie Choroby Krążenia Systemowego i Płucnego
  • Rzadkie Choroby Serca
  • Rzadkie Wady Wrodzone
  • Optymalne postępowanie w Rzadkich Chorobach Kardiologicznych
  • Etyka i narodowe strategie/programy w Rzadkich Chorobach KardiologicznychSerdecznie zapraszamy na Konferencję w pięknym i historycznym Krakowie.
Mamy nadzieję, że oprócz owocnych obrad skorzystają Państwo z niezapomnianych uroków i atmosfery starego miasta Krakowa.

Osoby chcące wziąć udział w naszej konferencji proszone są o zgłoszenie swoich abstraktów (max. 400 słów) w terminie do 30.09.2014 r. na adres e-mail:
rarediseases@szpitaljp2.krakow.plSzczegóły dotyczące rejestracji oraz program Konferencji można znaleźć na stronie
www.crcd.euBiuro Konferencji:
Centrum Chorób Rzadkich Układu Krążenia
w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II
ul. Prądnicka 80, 31 -202 Kraków
tel.: 12 614 25 85, 12 614 33 99
fax: 12 614 35 57
e-mail: biuro@szpitaljp2.krakow.pl; rarediseases@szpitaljp2.krakow.pl