VIII Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2015 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”
data: 20.11.2015 - 21.11.2015
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Sekcja Prewencji i Epidemiologii PTK
Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do udziału w VIII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2015 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 20-21 listopada 2015 r w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci.

W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych. Czy pod ich wpływem zmieni się codzienna praktyka polskich lekarzy?

Więcej informacji na www.kardiologiaprewencyjna.eu


REJESTRACJA
Forma rejestracji: online (www.kardiologiaprewencyjna.eu)
Opłaty:
  • do 30 września 2015 r. 95 PLN
  • od 30 września 2015 do 20 listopada 2015 opłata wynosi 130 PLNORGANIZATOR
Siedziba organizatora:

Oddział Kliniczny Chorób Serca i Naczyń w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II
ul. Prądnicka 80
31-202 Kraków

Kontakt:
Email: kardiologiaprewencyjna@iwentarim.pl