Nadciśnienie Tętnicze 2015
data: 29.05.2015 - 29.05.2015
miejsce: Łódź, ul. Pomorska 251, Polska
organizator: dr med. Jan Krekora, Prof. Jarosław Drożdż, Klinika Kardiologii Katedra Kardiologii i Kardiochirurgii Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji hipertensjologicznej „Nadciśnienie Tętnicze 2015”. Odbędzie się ona 29 maja 2015 r. w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Celem spotkania jest omówienie najnowszych standardów postępowania w hipertensjologii w oparciu o nowe wytyczne Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 2015 r. – rozpoznania, diagnostyki w zakresie podstawowym i zaawansowanym, zasad współczesnego leczenia nadciśnienia tętniczego: niefarmakologicznego, farmakologicznego oraz metodami kardiologii interwencyjnej.

Konferencja jest skierowana do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy rodzinnych, internistów, specjalistów w zakresie innych dziedzin, a także kardiologów oraz hipertensjologów.

Mamy nadzieję, że udział w konferencji przyczyni się do wzbogacenia wiedzy w zakresie aktualnych możliwości diagnostyki i terapii nadciśnienia tętniczego. Podczas spotkania nie zabraknie czasu na poruszenie ważnych tematów z praktyki klinicznej.

Dr med. Jan Krekora
Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Hipertensjologii
dla Województwa Łódzkiego
Prof. Jarosław Drożdż
Kierownik Kliniki Kardiologii
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi


REJESTRACJA
Forma rejestracji: internetowa http://nadcisnienie.umed.lodz.pl
Opłaty: konferencja bezpłatna
Termin uiszczenia opłaty: konferencja bezpłatna

ORGANIZATOR
Siedziba organizatora:
dr med. Jan Krekora, Prof. Jarosław Drożdż,
Klinika Kardiologii
Katedra Kardiologii i Kardiochirurgii
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
92-213 Łódź, ul. Pomorska 251,
Kontakt: tel. 42-2014310, faks. 42-2014311
E-mail: jaroslaw.drozdz@umed.pl