XXII Konferencja Szkoleniowa i XVIII Międzynarodowa Konferencja Wspólna SENiT i ISHNE
data: 02.03.2016 - 05.03.2016
miejsce: Zakopane, Polska
Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XXII Konferencji Szkoleniowej i XVIII Konferencji Wspólnej Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny oraz ISHNE, która w dniach 2-5 marca 2016 odbędzie się w Zakopanem, w Hotelu Mercure Kasprowy! Jak co roku spotykamy się, by poświęcić kilka dni temu najprostszemu, ale i najważniejszemu z badań kardiologicznych, czyli EKG! Jak co roku dla lubiących EKG przygotowaliśmy mnóstwo teoretycznych i praktycznych sesji naukowych i warsztatowych!

Jak zawsze mogą Państwo oczekiwać od nas dużej dawki różnorodnych sesji poświęconych nie tylko diagnostyce elektrokardiograficznej ale przede wszystkim decyzjom terapeutycznym, w podejmowaniu których analiza EKG nadal okazuje się przydatna a nawet niezbędna. Zamierzamy kontynuować wieloletnią tradycję sesji dydaktycznych oraz warsztatów praktycznych. W tym roku po raz kolejny chcielibyśmy zachęcić Państwa- uczestników Konferencji- do współtworzenia konferencji między innymi poprzez zadawanie pytań do sesji w interaktywnym programie, zgłaszanie abstraktów, czy też przypadków na Maraton EKG, którego tematem będą zapisy pacjentów z wszczepionymi urządzeniami „elektrycznymi”.
Formuła naszej Konferencji i jej ogólny zarys pozostają takie same, zmianie uległo natomiast rok temu miejsce obrad. W ubiegłym roku po raz pierwszy od 20 lat Konferencja odbyła się w Hotelu Mercure Kasprowy. Wiemy, że zaakceptowaliście Państwo zmianę z „Kościeliska” na „Kasprowisko” Mamy nadzieję, że po raz kolejny tłumnie odwiedzicie nas w marcu. Zapewniamy nie tylko możliwość poszerzania swojej wiedzy, ale przede wszystkim atmosferę spotkania dobrych znajomych, których zawodowe drogi związane są z elektrokardiografią.

Radzimy pospieszyć się z rejestracją na stronie http://konferencje.senit.pl/kasprowisko2016/, bo liczba miejsc na konferencji jest ograniczona. Na tejże stronie znajdziecie Państwo wszystkie pozostałe ważne informacje dotyczące naszego dorocznego spotkania.
Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny Kasprowisko 2016