ULTRASONOGRAFIA W RATOWNICTWIE MEDYCZNYM I PRAKTYCE SOR
data: 21.11.2015 - 22.11.2015
miejsce: KRAKÓW, Polska
organizator: ZAKŁAD MEDYCYNY KATASTROF UJCM, KRAKÓW
OPIS KONFERENCJI
W imieniu całego Komitetu Organizacyjnego
I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej "Ultrasonografia w praktykach ratownictwa medycznego i praktyce SOR", chciałem zaprosić przedstawicieli środowiska medycznego do udziału w niniejszym spotkaniu. Cel, który przyświecał organizatorom niniejszej Konferencji to podniesienie świadomości uczestników - praktyków oraz teoretyków z dziedziny ratownictwa medycznego na zastosowanie ultrasonografii w stanach zagrożenia życia. Chcemy zachęcić przedstawicieli środowiska akademickiego do implementacji i rozwoju tych zagadnień dla podniesienia jakości leczenia pacjentów, a także nowoczesnej edukacji medycznej.
Zaplanowaliśmy dla Was cztery panele szkoleniowo-dyskusyjne:


1. ratownictwo przedszpitalne, 

2. szpitalny oddział ratunkowy, 

3. „combat medicine", 
medycyna katastrof,
4. edukacja
By zrealizować nasze założenia i cele zaprosiliśmy do współpracy najlepszych specjalistów ultrasonografii, zwłaszcza ratunkowej, a także przygotowaliśmy warsztaty szkoleniowe dla uczestników Konferencji.
Gorąco zachęcam do udziału w tym pionierskim dla polskiej medycyny wydarzeniu zarówno lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarki/arzy jak i przedstawicieli innych środowisk medycznych zainteresowanych tematem ultrasonografii w stanach zagrożenia życia, a także studentów kierunków medycznych.

ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: KOPERNIKA 19, 31-501 KRAKÓW
Kontakt: 509156642
Email: T.GORECKI@UJ.EDU.PL

REJESTRACJA
Forma rejestracji: ON LINE
Opłaty: 250-450 ZŁ
Termin uiszczenia opłaty: 30.09 – OPŁATA WCZESNA