POLSTIM 2017
data: 25.05.2017 - 27.05.2017
miejsce: Rzeszów, Polska
organizator: Sekcja Rytmu Serca PTK
Szanowni Państwo,

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

Zapraszamy już dziś do udziału i do wspólnego tworzenia programu XVIII Konferencji Sekcji Rytmu Serca PTK POLSTIM 2017, która odbędzie się w dniach 25-27 maja w stolicy Podkarpacia – w Rzeszowie.

Chcemy jak co roku przedyskutować nowoczesne leczenie zaburzeń rytmu serca – od patofizjologii aż po złożone hybrydowe procedury zabiegowe czy nowe technologie w elektroterapii i elektrofizjologii. Liczymy na interesujące propozycje sesji, z których postaramy się wybrać dla Państwa najciekawsze. Otwieramy też wkrótce przyjmowanie abstraktów; mamy nadzieję, że nie zabraknie doniesień oryginalnych oraz aktywnego udziału zwłaszcza naszych Młodych Badaczy. Będzie nam też niezwykle miło powitać najmilszych gości - Nestorów i Nauczycieli naszego Środowiska. Będziemy kontynuować tradycję szkoleń dla pielęgniarek i techników medycznych, których jak najliczniej oczekujemy.

Chcemy zaznaczyć międzynarodowy charakter Naszej Konferencji i podkreślić współpracę SRS PTK z ESC, EHRA i HRS - Polska jest niewątpliwie równorzędnym partnerem dla wiodących krajów europejskich w leczeniu chorób serca. Planujemy udział uznanych ekspertów z zagranicy w celu wspólnej wymiany doświadczeń.

Dla osób zainteresowanych szczegółowym doskonaleniem swoich umiejętności, nasi Koledzy – eksperci przygotują doskonalące kursy tematyczne. Oraz nowość – chcemy urządzić I Mistrzostwa SRS PTK w interpretacji IEGM

Przed nami 3 wiosenne dni w coraz piękniejszym, młodym, uniwersyteckim mieście. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy - do zobaczenia w Rzeszowie!

Z wyrazami szacunku
i serdecznymi pozdrowieniami,

dr hab. n. med. Maciej Sterliński
Przewodniczący Komitetu Naukowego,
Przewodniczący- Elekt Sekcji Rytmu Serca PTK


dr hab. n. med. Oskar Kowalski
Przewodniczący Sekcji Rytmu Serca PTK

dr hab. n. med. prof. nadz. UR Andrzej Przybylski
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego