V Konferencja Sekcji Wad Zastawkowych Serca PTK
data: 23.04.2016 - 23.04.2016
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Sekcja Wad Zastawkowych Serca PTK
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, gdzie 23 kwietnia 2016 roku, odbędzie się V Konferencja Sekcji Wad Zastawkowych Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Mamy nadzieję na bardzo ciekawe wykłady, ożywione dyskusje i gorące spory.
Jak powiedział A. Einstein Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie. To myśl przewodnia naszej konferencji. Mamy nadzieję, że dzieląc się naukowym entuzjazmem i najnowszą wiedzą będziemy wspólnie wytyczać nowe horyzonty dla diagnostyki i leczenia wad zastawkowych serca.

W tym roku w programie konferencji znajdą się między innymi: nowe metody leczenia niedomykalności mitralnej i stenozy aortalnej oraz wad wielozastawkowych, krytyczne spojrzenie na standardy postępowania w wadach zastawkowych, nowe metody leczenia przecieków około zastawkowych, zagadki z interny dla kardiologów…

Mamy przekonanie, że każdy z Państwa, zarówno początkujący lekarz, przygotowujący się do specjalizacji jak i doświadczony kardiolog będzie mógł skorzystać z naszych prezentacji.

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania abstraktów dotyczących wad zastawkowych (i nie tylko….), planujemy osobne sesje plakatowe. Najlepsze abstrakty zostaną nagrodzone.

Mamy nadzieję na Państwa liczne przybycie i pamiętajcie, że Kraków jest piękny….

Za udział w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
dr hab. n. med. Monika Komar