Interventional Cardiology Workshop Peripheral Interventions in Krakow - PINC
data: 08.06.2016 - 10.06.2016
miejsce: Kraków, Polska
organizator: II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
strona www: http://www.pinc.pl

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIII edycji Interventional Cardiology Workshop Peripheral Interventions in Krakow - PINC, który odbędzie się w Krakowie w dniach 8 - 10 czerwca 2016 r.

Warsztaty organizowane są przez II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, pod patronatem Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego dla kardiologów, kardiologów inwazyjnych, internistów, radiologów, angiologów, kardiochirurgów oraz chirurgów naczyniowych.

Część praktyczna będzie miała miejsce w Pracowni Hemodynamiki II Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, a część wykładowa oraz transmisje zabiegów na żywo odbędą się w sali wykładowej Hotelu Qubus przy ulicy Nadwiślańskiej 6 w Krakowie.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o Warsztatach można znaleźć na stronie internetowej www.pinc.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Dr hab. med. Stanisław Bartuś
Prof. dr hab. med. Dariusz Dudek


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora:
Pracownia Hemodynamiki i Angiografii
II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie 31-501 Kraków, ul. Kopernika 17

Kontakt: 12 424 71 81
Email: office(at)pinc.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: zgłoszenie mailowe / na miejscu
Opłaty: brak
Termin uiszczenia opłaty: brak