IX Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2016 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”
data: 18.11.2016 - 19.11.2016
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Sekcja Prewencji i Epidemiologii PTK
Szanowni Państwo,
Zapraszamy Państwa do udziału w IX Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2016 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 18-19 listopada 2016 r w hotelu Holiday Inn w Krakowie.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci.

W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych. Czy pod ich wpływem zmieni się codzienna praktyka polskich lekarzy?

Więcej informacji na www.kardiologiaprewencyjna.eu


Kontakt:
Email: kardiologiaprewencyjna@iwentarium.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: online (www.kardiologiaprewencyjna.eu)
Opłaty:
- do 30 września 2016 r. 95 PLN
- od 30 września 2016 do 18 listopada 2016 opłata wynosi 130 PLN