V Konferencja „Postępy w hipertensjologii – zaawansowany kurs dla hipertensjologów”
data: 24.06.2016 - 26.06.2016
miejsce: Kołobrzeg, Polska
organizator: VM Media sp. z o.o. VM Group sp. k.
Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na V Konferencję „Postępy w hipertensjologii — zaawansowany kurs dla hipertensjologów”, która odbędzie się w dniach 24–26 czerwca 2016 roku w Kołobrzegu.
Kolejny raz spotkamy się w przepięknym, nadmorskim kurorcie w pełni wakacyjnego sezonu. Mamy nadzieję, że zarówno bogaty program naukowo-dydaktyczny, jak i planowane imprezy towarzyszące przyniosą wszystkim uczestnikom wiele korzyści zawodowych i dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Celem konferencji jest przedstawienie najważniejszych i najnowszych osiągnięć z dziedziny hipertensjologii oraz podzielenie się doświadczeniami w rozwiązywaniu trudnych przypadków u chorych z nadciśnieniem. Uwzględniając Państwa sugestie dotyczące poprzedniej konferencji, w programie umieściliśmy więcej zagadnień związanych z nadciśnieniem wtórnym oraz sytuacji szczególnych, o których hipertensjolog wiedzieć powinien. W celu zapewnienia realizacji powyższych zamierzeń zaproszono doskonałych wykładowców — uznanych ekspertów w dziedzinie hipertensjologii. Wystawione przez Państwa bardzo wysokie oceny poprzednich konferencji (prawie same piątki, często ze wskazaniem na szóstkę) niezwykle motywują zarówno wykładowców, jak i organizatorów. Dołożymy wszelkich starań, aby i tym razem nie zawieść Państwa oczekiwań.

Licząc na Państwa aktywny udział w konferencji, pozostajemy z wyrazami szacunku.

prof. dr hab. n. med. Krystyna Widecka
Redaktor naczelna czasopisma „Arterial Hypertension”

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz

Prezes Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia TętniczegoORGANIZATOR
Siedziba organizatora: ul. Świętokrzyska 73, 80–180 Gdańsk
Kontakt: tel.: (58) 320 94 94, faks: (58) 320 94 60
Email: zaawansowanykurs@viamedica.pl


REJESTRACJA
Forma rejestracji: Elektroniczny system obsługi uczestników umożliwia rejestrację uczestników.

Opłaty:
Opłata podstawowa: 480 zł