EPimage – Atrial Fibrillation Ablation Training
data: 25.11.2016 - 26.11.2016
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Klinika Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca w Łodzi
Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie zaprosić na konferencję „EPimage – Atrial Fibrillation Ablation Training”, która odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2016 w Kinie Wytwórnia 3D, w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

Wydarzenie będzie miało charakter warsztatów, podczas których eksperci krajowi i zagraniczni zaprezentują techniki i technologie wykorzystywane w ablacji podłoża migotania przedsionków. W obecnej edycji planujemy skoncentrować się na inwazyjnym leczeniu przetrwałej formy migotania przedsionków. Zamierzamy krok po kroku przedstawić postępowanie związane z zabiegiem ablacji stosowane w doświadczonych ośrodkach europejskich. Zabiegi będą transmitowane z Pracowni Elektrofizjologii Kliniki Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca. Dzięki takiej formie wymiana wiedzy i doświadczenia będzie łatwiejsza i mamy nadzieję, że wydarzenie zyska wybitnie praktyczny wymiar.

Konferencję EPimage adresujemy do lekarzy elektrofizjologów i szkolących się w elektrofizjologii oraz wszystkich zainteresowanych problematyką zaburzeń rytmu serca.

Z poważaniem,

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Lubiński

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Lek. med. Bartłomiej Bińkowski

ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: szpital WAM ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź
Kontakt: 42 639 35 63/61
Email:kardiologia.interwencyjna@umed.lodz.pl