XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
data: 21.09.2017 - 23.09.2017
miejsce: Katowice, Polska
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Już dziś z największą przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się 21-23 września 2017 r. w Katowicach.

Długa historia naszych corocznych spotkań, wysoka frekwencja uczestników oraz zainteresowanie wystawców i mediów pokazują, że Kongres od lat jest wydarzeniem ważnym i cenionym nie tylko wśród kardiologów, ale także lekarzy innych specjalności.

Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie także w tym roku. Tradycyjnie już zaprezentujemy najnowsze doniesienia ze świata kardiologii oraz zmierzymy się z wyzwaniem leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego. Kongres, jak co roku, będzie stanowił także wyjątkową okazję, by wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy.

W tym roku Kongres odbędzie się, po raz trzeci, na gościnnej ziemi śląskiej. Ostatni raz mieliśmy przyjemność gościć Państwa w 2005 r., czyli dwanaście lat temu. Mamy więc wielką nadzieję, że w przerwie między wykładami znajdzie się również chwila na spacery po mieście, by odkryć nie tylko przemysłowe oblicze Katowic, ale i docenić kulturalny rozwój naszego regionu.

Zapraszamy do Katowic! Dla odmiany.

Prof. dr hab. n. med. Beata Średniawa
Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Kalarus
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXI Międzynarodowego Kongresu PTK