Warsztaty Obrazowania Kardiologicznego TK, MR, SPECT i PET
data: 01.06.2017 - 01.06.2017
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Intelemedica Sp z o.o. Organizacja: S’ART Production
Szanowni Państwo,

w związku ze stale rosnącym zainteresowaniem nowoczesnymi metodami diagnostyki obrazowej układu krążenia mamy zaszczyt zaprosić na VI edycję Warsztatów Obrazowania Kardiologicznego TK, MR, SPECT i PET, które odbędą się w czwartek 1 czerwca 2017 roku w Jagiellońskim Centrum Innowacji (www.cbkjci.pl) w Krakowie.

Konferencja adresowana jest do środowiska kardiologicznego, radiologicznego oraz medycyny nuklearnej. W trakcie warsztatów będą miały miejsce sesje edukacyjne oraz sesje szkoleniowe poświęcone praktycznym aspektom obrazowania sercowo-naczyniowego.

Sesje prowadzone będą z udziałem wybitnych ekspertów Sekcji Kardiologicznego Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej oraz Sekcji Kardiologii Nuklearnej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego zajmujących się nowoczesną diagnostyką obrazową układu krążenia.

W trakcie warsztatów istnieje możliwość uczestniczenia w praktycznych kursach TK i MR serca przy konsolach diagnostycznych obejmujących wspólną ocenę przypadków klinicznych pod okiem doświadczonych ekspertów.

Serdecznie zapraszamy do Krakowa
Komitet Organizacyjny

ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: S’ART Production, 31-101 Kraków, Plac Na Groblach 6/6
Kontakt: 605 408 326
Email: biuro@artsart.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: elektroniczna
Opłaty:
• lekarze - 150 zł (do 22 maja 2017), 200 PLN (od 23 do 31 maja 2017)
• technicy elektroradiologii i studenci – bezpłatnie (liczba miejsc ograniczona)