XXIV Konferencja Szkoleniowa i XX Międzynarodowa Konferencja Wspólna Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz International Society for Holter
data: 28.02.2018 - 03.03.2018
miejsce: Zakopane, Polska
organizator: Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK
Elektrokardiologia, jak dowodzą nasze spotkania, jest nauką trudną, niekiedy nawet bardzo, ale również niezwykle potrzebną. Nasze coroczne spotkania w Zakopanem dowodzą takiej właśnie tezy, więc takie będzie hasło przewodnie naszej kolejnej Konferencji. Cieszymy się, że Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny jest nadal jedną z najliczniejszych sekcji PTK. Cieszymy się również, że spotykamy się w coraz szerszym gronie. Ponownie zapraszamy na Kasprowisko, które odbędzie się w dniach 28.02-3.03.2018 w hotelu Mercure w Zakopanem. Będziemy dyskutować o tajnikach EKG, oglądać ciekawe i trudne zapisy, zastanawiać się nad nowymi technologiami, poznawać nowinki. To wszystko odbywać się będzie pod przewodnim hasłem „Elektrokardiologia- nauka trudna, ale potrzebna”.

Program naukowy jest tworzony tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Postaramy się wypełnić go ciekawymi sesjami, zarówno dydaktycznymi, jak i praktycznymi- warsztatowymi. Doświadczenia ostatnich lat wskazują, że właśnie sesje warsztatowe, praktyczne, interaktywne cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno młodszych adeptów elektrokardiologii, jak również znawców tematyki chcących podyskutować o różnych przypadkach. Sesje będą prowadzić, i występować w nich najlepsi specjaliści- eksperci, których będzie można nie tylko posłuchać, ale którym będzie można również zadawać pytania, czy prosić o opinię w trudnych przypadkach.

Zdajemy sobie sprawę, że takie spotkania to nie tylko okazja do poszerzania swojej wiedzy, ale również możliwość spotkania się, porozmawiania nie tylko o problemach zawodowych i naukowych. Chcielibyśmy, aby, jak co roku, był czas na jedno i drugie.
Serdecznie zapraszamy, prosimy- koniecznie odwiedzajcie naszą stronę internetową w poszukiwaniu nowych informacji, do zobaczenia w marcu!