Kongres Medyczny Varia Medica 2017
data: 30.11.2017 - 02.12.2017
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: Via Medica
Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Via Medica obchodzi jubileusz swojego istnienia. Od 25 lat wspieramy środowisko medyczne w Polsce, przekazując rzetelną wiedzę lekarzom, współpracując z wieloma towarzystwami medycznymi oraz ośrodkami naukowymi z całego kraju oraz wieloma instytucjami zagranicznymi. Zgodnie z misją naszego wydawnictwa — „Z pasją ku wiedzy” — pragniemy, aby jubileuszowi przyświecała idea edukacyjna. Postanowiliśmy uczcić ten niezwykły dla nas rok spotkaniem z Państwem podczas Kongresu Medycznego Varia Medica 2017, który odbędzie się w dniach 30 listopada — 2 grudnia 2017 roku, w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie. Patronat nad Kongresem Varia Medica objęli Rektorzy wiodących uczelni medycznych.
Przygotowaliśmy dla Państwa interesujący program naukowy, w którym znajdzie się wiele aktualnych i różnorodnych tematów. Tradycją organizowanych przez nas konferencji są — poza sesjami dydaktycznymi i prezentacją doniesień naukowych — sesje poświęcone ciekawym i trudnym przypadkom z Państwa praktyki klinicznej, które dodatkowo będą omawiane przez wybitnych ekspertów.
Mamy nadzieję, że Kongres Medyczny Varia Medica 2017 stanie się okazją do spotkania lekarzy z rożnych dziedzin, takich jak kardiologia, hematologia, nadciśnienie tętnicze, geriatria, reumatologia, pneumologia, ginekologia, diabetologia, endokrynologia, gastroenterologia, hepatologia oraz dermatologia.

Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w Warszawie!

prof. dr hab. n. med. Andrzej Tykarski
Przewodniczący Komitetu Naukowego


oraz

dr n. med. Janusz Popaszkiewicz
Prezes Zarządu Via MedicaORGANIZATOR Via Medica
Siedziba organizatora: ul. Świętokrzyska 73; 80—180 Gdańsk
Kontakt: tel. 58 320 94 94
Email: viamedica@viamedica.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: Za pośrednictwem strony internetowej www.kongres.viamedica.pl
Opłaty: Opłata kongresowa — 290 zł
Termin uiszczenia opłaty: do 30 listopada 2017 roku