XXIV Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii „Wytyczne, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii i kardiochirurgii”
data: 02.12.2017 - 02.12.2017
miejsce: Warszawa, Polska
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne, tym razem już dwudzieste czwarte Sympozjum Instytutu Kardiologii „Wytyczne, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii i kardiochirurgii”. W tym roku będziemy mieli przyjemność spotkać się w pierwszą sobotę grudnia – 2 grudnia 2017 roku, ponownie w Hotelu Sheraton.


W programie sympozjum, podobnie jak w ubiegłym roku, zaplanowaliśmy sesję, na której przedstawione zostaną najnowsze rekomendacje Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, tym razem dotyczące zmian w postępowaniu w wadach zastawkowych serca, zawale i niewydolności serca. Po przerwie przedstawimy Państwu nowości w terapii nadciśnienia płucnego, złożonej terapii przeciwpłytkowej i przeciwkrzepliwej oraz intensywnej terapii kardiologicznej, których wykorzystanie możemy rozważać u starannie wybranych chorych. Jak zawsze sympozjum zakończymy praktyczną sesją, której gospodarzami będą specjalista krajowy i specjaliści wojewódzcy w dziedzinie kardiochirurgii i kardiologii. Nowością, którą chcielibyśmy Państwu w tym roku zaproponować, są poprzedzające sympozjum warsztaty, które pozwolą doskonalić umiejętności praktyczne między innymi z elektrokardiografii, echokardiografii i praktycznej farmakoterapii – zapraszamy!

A po udanym sympozjum… mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będziecie Państwo mogli znowu wybrać się na Frascati. W okolicy nadal jest wiele miłych kawiarni i restauracji, gdzie można będzie spędzić dalszą część dnia w gronie znajomych i przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy,

Tomasz Hryniewiecki
Przewodniczący Komitetu Naukowego

Piotr Szymański
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: Warszawa, ul. Niedźwiedzia 4C
Kontakt: 22 489 68 00
Email: office@neoart.com.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: www.sympozjumikard.pl
Opłaty:
350 zł
400 zł przy płatności na miejscu
Termin uiszczenia opłaty: 29.11.2017