Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2017
data: 14.11.2017 - 16.11.2017
miejsce: Katowice, Polska
organizator: Klinika Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach / Oddział Elektrokardiologii SPSK nr 7 SUM w Katowicach GCM im. prof. Leszka Gieca
Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2017
1. X Jesienne Warsztaty Resynchronizacyjne
2. III Śląska Konferencja Szkoleniowa Elektroktrokardiologia dla pielęgniarek i techników medycznych
3. Kurs dla lekarzy specjalizujących się w kardiologii (przygotowanie do egzaminu praktycznego z EKG, echokardiografii i koronarografii)
4. Kurs dla zaawansowanych „Echokardiografia w elektrokardiologii”

Śląska Jesień Elektrokardiologiczna to spotkanie naukowe środowiska kardiologów i elektrokardiologów. W roku 2017 wydarzenie to będzie szczególne – wraz z naszymi nauczycielami Panią Profesor Marią Trusz-Gluzą i Panem Profesorem Włodzimierzem Kargulem świętujemy jubileusz XXX Elektrokardiologii na Śląsku. Jubileuszowa sesja zaplanowana jest 16 listopada w czwartek, w ostatnim dniu Konferencji. W tym roku kontynuujemy otwarcie się Konferencji na adeptów kardiologii – lekarzy w trakcie specjalizacji – stąd w programie kurs przygotowujący do egzaminu praktycznego (EKG, echokardiografia i koronarografia) rozbudowany o zagadnienia elektrokardiologiczne. Kontynuujemy także dedykowany program dla pielęgniarek i techników elektroradiologii, który z roku na rok zyskuje na popularności.

Tegoroczną nowością jest przeznaczony dla ubiegających się o akredytację SE PTK kurs echokardiografia w elektrokardiologii (15 pkt).

Serdecznie zapraszamy do jesiennych Katowic!

ORGANIZATOR
Klinika Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach / Oddział Elektrokardiologii SPSK nr 7 SUM w Katowicach GCM im. prof. Leszka Gieca

Siedziba organizatora:
Górnośląskie Centrum Medyczne, Katowice 40-635, ul. Ziołowa 45

Email:konferencja@elektrokardiologia.info

REJESTRACJA
Forma rejestracji: elektroniczna http://ekardio.slask.pl/rejestracja
Termin uiszczenia opłaty: wczesna rejestracja do 14.10.2017