VI Konferencja „W SERCU ŁODZI”
data: 14.04.2018 - 14.04.2018
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Klinika Elektrokardiologii Katedry Kardiologii Interwencyjnej i Elektrokardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi; Regionalne Centrum Chorób Serca im. dr. S. Sterlinga CENTRUM KLINICZNO-DYDAKTYCZNE
Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy !

Już po raz szósty mamy zaszczyt zaprosić na Konferencję W SERCU ŁODZI, która odbędzie się 14 kwietnia 2018r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Konferencja, wzorem poprzednich lat, ma charakter edukacyjny i kierowana jest do lekarzy kardiologów, internistów, lekarzy rodzinnych, ratowników medycznych, oraz pielęgniarek i studentów. Tematyka konferencji w tym roku koncentrować się będzie na zagadnieniach związanych z migotaniem przedsionków.

W programie Konferencji znajdą się sesje dydaktyczne poświęcone rozpoznawaniu i leczeniu migotania przedsionków z uwzględnieniem zarówno farmakoterapii jak i działań inwazyjnych, a także warsztaty dotyczące leczenia pacjentów z migotaniem przedsionków i współistniejącym nadciśnieniem, niewydolnością serca lub/i chorobą wieńcową. Pojawią się także warsztaty dotyczące zagadnień migotania przedsionków u chorych z urządzeniami wszczepialnymi.
Komitet Naukowy pragnie zapewnić wysoki poziom merytoryczny, mając nadzieję, że atrakcyjność poruszanych zagadnień zachęci Państwa do uczestnictwa w Konferencji.

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
dr hab. n. med. prof. nadzw. Jerzy Krzysztof Wranicz

ORGANIZATOR:
Klinika Elektrokardiologii Katedry Kardiologii i Kardiochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
CENTRUM KLINICZNO-DYDAKTYCZNE
Kierownik Kliniki dr hab. n. med. prof. nadzw. Jerzy Krzysztof Wranicz
Siedziba organizatora: ul. Pomorska 251, 93-213 Łódź
Kontakt: 42 201 43 60
Email: agnieszka.augustynska.um@gmail.com

REJESTRACJA:
Forma rejestracji: Formularz rejestracyjny na stronie www.wserculodzi.pl
Opłaty: bez opłat
Termin uiszczenia opłaty: bez opłat