XXII Międzynarodowy Kongres PTK
data: 13.09.2018 - 15.09.2018
miejsce: Kraków, Polska
organizator: I Klinika Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Już dziś z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w XXII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w
dn. 13-15 września 2018 r. w Krakowie.

Długa historia naszych corocznych spotkań, wysoka frekwencja uczestników oraz zainteresowanie wystawców i mediów pokazują, że Kongres od lat jest wydarzeniem ważnym i cenionym nie tylko wśród kardiologów, ale także lekarzy innych specjalności.

Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie także w przyszłym roku. Tradycyjnie już zaprezentujemy najnowsze doniesienia ze świata kardiologii i po raz kolejny zmierzymy się z wyzwaniem leczenia chorób układu krążenia. Kongres, jak co roku, będzie stanowił także wyjątkową okazję, by wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy.

W tym roku Międzynarodowy Kongres PTK po raz pierwszy odbędzie się w Krakowie.

Atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, będzie sprzyjać obradom. Mamy wielką nadzieję, że w przerwie między wykładami oraz naukowymi dyskusjami znajdzie się również chwilka na spacer i kontemplację Krakowa. Mamy także nadzieję, że przyszłoroczny Kongres, wzorem poprzednich, okaże się wielkim sukcesem.


Do zobaczenia w Krakowie!

Prof. dr hab. n. med. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. n. med. Danuta Czarnecka

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XXII Międzynarodowego Kongresu PTK