VIII Łódzka Konferencja „EKG wczoraj, dziś i jutro”
data: 25.11.2017 - 25.11.2017
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Wykładowcy łódzkiej konferencji „EKG wczoraj, dziś i jutro” obiecują ciekawe zagadki elektrokardiograficzne i pasjonujące dyskusje. Do tego zapewniamy przyjazną i ciepłą atmosferę. Wszystko to razem spowoduje, że zapomnicie o listopadowej chłodnej i smutnej aurze. Bywalcy naszej konferencji już wiedzą, a nowi uczestnicy szybko się przekonają, że analiza EKG może naprawdę być bardzo ciekawa.
Ponadto, udział w konferencji daje poczucie dobrze zainwestowanego czasu. Pozwala na zdobywanie wiedzy bezcennej w naszej codziennej praktyce zawodowej. Bo chociaż dziś EKG nie jest już na szczęście jedną z nielicznych, jeśli nie jedyną, metodą diagnostyczną, tak jak było to w przeszłości, to nadal jest to bardzo ważne badanie. Umiejętność jego właściwej interpretacji może uratować ludzkie życie. Tak więc EKG było wczoraj, jest dzisiaj i będzie jutro. Patrząc na zainteresowanie, jakim cieszy się nasza konferencja, jesteśmy o to jutro zupełnie spokojni.

ORGANIZATOR
Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Siedziba organizatora: pl. Haller 1, 90-647 Łódź
Kontakt: (42) 272 50 94
Email: anna.rykiert@fumed.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: elektroniczna przez stronę www.ekg.umed.pl
Opłaty:
Lekarz – 70 zł
Lekarz emerytowany, pielęgniarka, ratownik medyczny – 35 zł
Student – udział bezpłatny
Termin uiszczenia opłaty: 20.11.2017 r.