XX Warszawskie Dni Kardiologii Akademickiej
data: 25.05.2018 - 26.05.2018
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: I Katedra i Klinika Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
strona www: http://kardio.org.pl
Szanowni Państwo,

Po raz kolejny mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XX Jubileuszowych Warszawskich Dniach Kardiologii Akademickiej w dniach 25-26 maja 2018 roku. Zasadniczym celem Warszawskich Dni Kardiologii Akademickiej jest przedstawianie najnowszych osiągnięć w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć ośrodków kardiologicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W tym roku będą to zagadnienia dotyczące farmakologicznego oraz interwencyjnego leczenia choroby wieńcowej i chorób strukturalnych serca a także nowości w elektroterapii. Przedstawimy krajobraz zmian w postrzeganiu prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego oraz możliwości realizacji rehabilitacji kardiologicznej. Odrębna sesja będzie poświęcona kardiologii eksperymentalnej.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w programie coś interesującego.

Mamy nadzieję, że liczne sesje tematyczne, przygotowane i poprowadzone przez znakomitych wykładowców, znajdą Państwa uznanie i będą cennym źródłem praktycznej wiedzy. Już dziś życzymy owocnie i miło spędzonego czasu.

Do zobaczenia na Jubileuszowych Warszawskich Dniach Kardiologii Akademickiej!!!


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: I Katedra i Klinika Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa
Kontakt: tel. +48 22 599 19 58
Email: cardiology@wum.edu.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: na stronie internetowej https://kardio.org.pl/
Opłaty: 50 zł
Termin uiszczenia opłaty: do 20 maja 2018