XII Forum Kardiologii Obrazowej
data: 24.03.2018 - 24.03.2018
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
W imieniu Organizatorów, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Forum Kardiologii Obrazowej, która zostanie zorganizowana w dniu 24 marca 2018 roku w Łodzi.

Jest to już XII edycja konferencji edukacyjnej i naukowej organizowanej w Łodzi, włączonej do oficjalnego kalendarza konferencji akredytacyjnych Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a poświęconej echokardiografii i innym technikom obrazowania, która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Program konferencji uwzględnia zróżnicowany profil uczestników – jesteśmy przekonani, iż zainteresuje kardiologów, lekarzy chorób wewnętrznych i radiologów, ale liczymy, że okaże się on interesujący również dla lekarzy innych specjalizacji oraz studentów medycyny.

Wśród zaproszonych wykładowców znajdą się eksperci w dziedzinie echokardiografii i kardiologii z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce.

Zapraszamy do rejestracji, a także do udziału w odbywającej się równolegle XXIV Łódzkiej Konferencji Kardiologicznej: www.lkk.umed.pl

ORGANIZATOR
Siedziba organizatora:
Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
pl. gen. J. Hallera 1, 90-647 Łódź
Kontakt: tel.: (42) 272 50 94
Email: anna.rykiert@fumed.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: rejestracja przez stronę internetową (www.forumkardiologii.umed.pl/rejestracja)
Opłaty: 50 zł
Termin uiszczenia opłaty: 23.03.2018