V Konferencja Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii i V Spotkanie Ordynatorów Oddziałów Geriatrycznych
data: 09.03.2018 - 10.02.2018
miejsce: Kraków, Polska
organizator: Via Medica
Konferencja ma być źródłem najnowszych informacji dotyczących leczenia najczęstszych schorzeń i problemów wieku podeszłego, przedstawionych z punktu widzenia wytrawnych ekspertów w danej dziedzinie i doświadczonych lekarzy specjalistów geriatrii, co stwarza możliwość szerokiej dyskusji nad prezentowanymi tematami. Podczas konferencji zostaną omówione wybrane problemy diagnostyki i leczenia różnorodnych problemów medycznych wieku podeszłego. W programie znajdą się między innymi sesje dotyczące problemów neurologicznych, toksykologicznych, nefrologicznych oraz trudności diagnostycznych w geriatrii. Zaplanowane zostały sesje warsztatowe dotyczące praktycznych aspektów diagnostyki i leczenia stwardnienia zanikowego bocznego, a także interpretacji ambulatoryjnego monitorowania ciśnienia.

Wierzę, że Państwa udział w sesjach będzie doskonałą okazją do wzbogacenia swojej wiedzy oraz skonfrontowania własnych doświadczeń z aktualnym podejściem do diagnostyki i leczenia schorzeń wieku podeszłego. Mam nadzieję, że program nie zawiedzie Państwa oczekiwań, a wnioski z debat i dyskusji będą przydatne w codziennej pracy, zaś samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci.

Konferencja wpisuje się w cykl szkoleń lekarzy, koniecznych ze względu na demograficzne starzenie się populacji Polski, a jej uczestnicy otrzymają punkty edukacyjne.

Serdecznie zapraszamy!

ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: ul. Świętokrzyska 73, 80–180 Gdańsk
Kontakt: tel.: 58 320 94 94, wew. 234
Email: geriatria@viamedica.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: online
Opłaty:

OPŁATA   DO 18.02.2018   OD 19.02.2018
Opłata za udział   240 zł   300 zł
Opłata za udział dla członków Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii   190 zł   250 zł


Termin uiszczenia opłaty:
Do 9.03.2018