Warsztaty „EKG I KARDIOSTYMULATOR”
data: 14.06.2018 - 15.06.2018
organizator: Klinika Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz oraz Fundacja na Rzecz Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca „Rytm Serca”
VII warsztaty „EKG i kardiostymulator" odbędą się w dniach 14 i 15 czerwca 2018 r. w Ośrodku Konferencyjnym w Dobieszkowie koło Łodzi.

Po raz kolejny, eksperci z wiodących ośrodków elektroterapii serca w kraju przybliżą Państwu tematy związane z analizą zapisów EKG ze szczególnym uwzględnieniem stymulacji serca.
W części warsztatowej spotkania uczestnicy będą mogli samodzielnie analizować zapisy holterowskie oraz poznać zasady programowania współczesnych kardiostymulatorów i wszczepialnych kardiowerterów-defibrylatorów różnych firm.

Spotkanie „EKG i kardiostymulator” adresujemy do wszystkich lekarzy zainteresowanych problematyką stymulacji serca, nie tylko do wykonujących zabiegi implantacji czy kontroli tych urządzeń, lecz również do szkolących się w kardiologii lub sprawujących opiekę ambulatoryjną nad pacjentami z wszczepionym kardiostymulatorem.


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora:
E-mail: katarzyna.wybor@umed.lodz.pl
Tel. 42 639 35 61, 42 639 35 63


REJESTRACJA
Forma rejestracji: poprzez stronę internetową
Opłaty: 200 zł