XXV Sympozjum naukowo-szkoleniowe Instytutu Kardiologii „Wytyczne, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii i kardiochirurgii”
data: 17.11.2018 - 17.11.2018
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: Grupa NeoArt
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na jubileuszowe XXV Sympozjum Instytutu Kardiologii „Wytyczne, otwarte pytania, najnowsze technologie w kardiologii i kardiochirurgii”.

Podobnie jak ostatnio, sympozjum odbędzie się w hotelu Sheraton w Warszawie, tym razem w sobotę 17 listopada 2018 r.

W programie sympozjum zaplanowaliśmy 3 sesje, na których zostaną przedstawione najnowsze standardy postępowania w nadciśnieniu tętniczym, chorobach serca u kobiet w ciąży i rewaskularyzacji mięśnia sercowego. Po przerwie przedstawimy Państwu nowości w obrazowaniu układu sercowo-naczyniowego oraz w intensywnej terapii kardiologicznej. Tak jak w poprzednich latach, sympozjum zakończymy praktyczną sesją, której gospodarzami będą specjalista krajowy i specjaliści wojewódzcy w dziedzinie kardiochirurgii i kardiologii. Sympozjum poprzedzą warsztaty, które pozwolą doskonalić umiejętności z elektrokardiografii, echokardiografii i praktycznej farmakoterapii.

Zaproszenie do udziału w sympozjum przyjęli znakomici eksperci, dzięki którym proponowany program będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

Mamy nadzieję, że program sympozjum zachęci Państwa do aktywnego uczestnictwa we wszystkich proponowanych sesjach oraz w wybranych przez Państwa warsztatach.

Serdecznie zapraszamy,

Piotr SzymańskiTomasz Hryniewiecki
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego    Przewodniczący Komitetu Naukowego
ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: Warszawa, ul. Niedźwiedzia 4C
Kontakt: 22 489 68 00
Email: office@neoart.com.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: www.sympozjumikard.pl
Opłaty:
300 zł przy płatności do 1.07.2018
350 zł przy płatności po 1.07.2018
400 zł przy płatności na miejscu
Termin uiszczenia opłaty: 15.11.2018