Peripheral Interventions in Krakow (PINC)
data: 14.06.2018 - 15.06.2018
miejsce: Kraków, Polska
organizator: II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
strona www: http://www.pinc.pl
Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XV edycji Warsztatów Peripheral Interventions in Krakow (PINC), które odbędą się w Krakowie w dniach 14-15 czerwca 2018 r.

Warsztaty PINC organizowane są przez II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, pod patronatem Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego dla kardiologów inwazyjnych, radiologów i angiologów z Polski i krajów Europy Środkowej. Poświęcone są one interwencjom pozawieńcowym wykonywanym w zespołach hybrydowych przez kardiologów lub we współpracy z innymi specjalistami. Podczas Warsztatów zaprezentowane zostaną nie tylko techniki zabiegowe, ale również praktyczne rozwiązania umożliwiające organizację pracowni radiologicznych.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja e-mailowa (office@pinc.pl). Uczestnicy otrzymają 12 punktów edukacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6.10.2004 r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów) oraz 10 punktów AISN PTK.

Szczegółowy program konferencji można znaleźć na stronie internetowej: www.pinc.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Dr hab. med. Stanisław Bartuś, prof. UJ
Prof. dr hab. med. Dariusz Dudek


ORGANIZATOR
Siedziba organizatora: II Oddział Kliniczny Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Kontakt: 12 424 71 81
Email: office@pinc.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: zgłoszenie e-mailowe (office@pinc.pl) oraz podczas konferencji
Opłaty: udział bezpłatny