XXV Jubileuszowa Konferencja Szkoleniowa i XXI Międzynarodowa Konferencja Wspólna Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz International Socie
data: 06.03.2019 - 09.03.2019
miejsce: Zakopane, Polska
organizator: Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK
Zaproszenie Zarządu Sekcji
Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie i Sympatycy SENiT PTK
Od wielu lat spotykamy się, najpierw w Kościelisku, od kilku lat w Zakopanem. Zgłębiamy tajniki nauki zwanej elektrokardiologią w jej bardzo różnych aspektach. Teraz spotkamy się już po raz dwudziesty piąty! To dowodzi jak ważna, potrzebna, ale również ciekawa i fascynująca jest elektrokardiologia. Potwierdza to również stale rosnąca liczba uczestników Konferencji i członków Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK.
Zapraszamy ponownie na kolejne Kasprowisko, tym razem Jubileuszowe, które odbędzie się w dniach 6-9.03.2019 w Hotelu Mercure w Zakopanem. Ponownie będziemy dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom, wspólnie je analizować. Jak zawsze będzie czas na zapoznanie się z nowymi technologiami i nowinkami współczesnej elektrokardiologii. To wszystko odbywać się będzie pod przewodnim hasłem „25 lat minęło, a elektrokardiologia nadal ciekawa i aktualna!”
Program naukowy tworzymy tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Postaramy się wypełnić go ciekawymi sesjami dydaktycznymi, jak również tak bardzo przez Was lubianymi – sesjami praktycznymi, pozwalającymi na aktywne uczestnictwo i dzielenie się swoimi uwagami i doświadczeniami. W czasie wszystkich tych sesji, jak zawsze na naszych konferencjach, można nie tylko posłuchać wykładów najlepszych specjalistów – ekspertów elektrokardiologii, ale również zadać im pytanie, czy prosić ich o wyjaśnienie jakiegoś trudnego problemu czy budzącego wątpliwości przypadku klinicznego.
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w marcu!

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Przewodniczący SENiT PTK
dr hab.n.med. Krzysztof Szydło

Zaproszenie Komitetu Organizacyjnego
Szanowni Państwo!
To dla mnie wielki zaszczyt przewodniczyć Komitetowi Organizacyjnemu XXV Konferencji SENiT Kasprowisko 2019. Jak wiecie, nasza doroczna konferencja odbędzie się po raz 25., czeka nas więc piękny jubileusz. Dodatkowo mały jubileusz obchodzi Kasprowisko, bo Hotel Mercure Kasprowy Zakopane będzie gościł nasze spotkanie po raz piąty! Jak pamiętają stali bywalcy, wcześniej przez 20 lat było “Kościelisko”, a gościł nas niezapomniany WDW.
Dwadzieścia pięć lat to dużo i mało. Człowiek w takim wieku kończy studiować, zaczyna pracę zawodową. Z młodości przechodzi niepostrzeżenie w wiek dorosły. Myślę, że konferencja SENIT dorosłość osiągnęła już wcześniej, teraz tylko systematycznie rozwija się i rośnie. Przybywa nam uczestników i stałych, zaprzyjaźnionych bywalców, w skali ogólnopolskiej staliśmy się trzecią co do wielkości konferencją kardiologiczną w kalendarzu.
To wszystko zobowiązuje, dlatego też zaplanowana na 6-9 marca 2019 roku Konferencja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Planujemy dla uczestników wiele specjalnych atrakcji, przede wszystkim naukowych, ale też i jubileuszowych, przewidzieliśmy między innymi specjalną Galę XXV-lecia, w czasie której czeka Was moc wrażeń, będzie też Sesja “Specjalna Niespodzianka Sponsora Głównego”, nadzwyczajne wydanie Maratonu EKG, którego tematem będzie liczba “25” i wiele wiele innych. Ważnym elementem Konferencji będą wybory nowych władz Sekcji, na które już dziś wszystkich naszych członków serdecznie zapraszamy.
Rejestracja na Konferencję wraz z możliwością rezerwowania noclegów w Hotelu Kasprowy otwarta zostanie 15 września. Spodziewając się sporego zainteresowania konferencją i noclegami sugerujemy nie zwlekać z rejestracją, bo centrum kongresowe nie jest z gumy i ilość uczestników Kasprowiska musi być ograniczona.
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w marcu w Zakopanem!

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Bartosz Szafran