XXI Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii PolEcho 2019
data: 17.05.2019 - 19.05.2019
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Sekcja Echokardiografii PTK
Szanowni Państwo!
Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XXI Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego PolEcho 2019, która odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Jednocześnie mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że tej edycji Konferencji PolEcho towarzyszyć będzie XXV World Congress of Echocardiography and Allied Techniques organizowany pod auspicjami International Society of Cardiovascular Ultrasound. Będziemy zatem gościć w Łodzi najbardziej znaczące na świecie wydarzenie poświęcone echokardiografii.
Jesteśmy przekonani, że połączenie dwóch tak znakomitych konferencji oraz ciekawy i zróżnicowany program merytoryczny przełożą się na wysoką frekwencję entuzjastów echokardiografii z całego świata. W programie naukowym konferencji szczególny nacisk położony został na omówienie aspektów klinicznych technik obrazowych i ich wpływu na decyzje terapeutyczne we wszystkich najważniejszych schorzeniach układu sercowo-naczyniowego. Zadbaliśmy przy tym, o zapewnienie ciekawych treści dla lekarzy zainteresowanych echokardiografią na wszystkich poziomach zaawansowania w wykonywaniu badań tą techniką. Wśród zaproszonych wykładowców znajdzie się wielu wybitnych polskich i światowych ekspertów w dziedzinie echokardiografii i kardiologii.
Udział w wydarzeniu Partnerów z firm sprzętowych i farmaceutycznych pozwoli Państwu na zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie technologii w obrazowaniu serca oraz najbardziej aktualnymi rodzajami farmakoterapii.
Mamy nadzieję, że program Konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem, a pobyt w Łodzi upłynie w miłej atmosferze pełnej owocnych dyskusji i spotkań w gronie przyjaciół.
Do zobaczenia w Łodzi.

prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska
Przewodnicząca Komitetu Naukowego

prof. dr hab. n. med. Jarosław D. Kasprzak
prof. dr hab. n. med. Piotr Lipiec
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego