10 Jubileuszowa Konferencja Arythmix 2019
data: 12.04.2019 - 13.04.2019
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: „Fundacja Rytm Serca”
Szanowni Państwo!
W tym roku jest nam szczególnie miło zaprosić Państwa na konferencję Arythmix – Migotanie przedsionków, ponieważ będzie to Jubileuszowa X konferencja. Termin spotkania: 12-13 kwiecień 2019. Miejsce spotkania: Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.
Mamy nadzieję, że przygotowaliśmy atrakcyjny program. Tematyka spotkania obejmuje szeroki wachlarz zagadnień związanych z migotaniem przedsionków: od uporządkowania klasyfikacji, modyfikowalnych czynników ryzyka i nowych danych pochodzących z rejestrów, poprzez nowe propozycje oceny ryzyka zakrzepowo-zatorowego i wybór antykoagulacji, do migotania w sytuacjach szczególnych. Planujemy też przeprowadzenie dwóch ważnych debat dotyczących zastosowania „starych” i „nowych” antykoagulantów oraz ablacji w niewydolności serca. Przewidujemy, jak zawsze, prezentację przypadków i dyskusje nad nimi. Chcemy omówić różne, często trudne decyzyjnie sytuacje spotykane w codziennej praktyce.
Uzyskaliśmy zgodę na czynny udział w konferencji wielu znamienitych ekspertów, posiadających nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale duże doświadczenie praktyczne. Oczekujemy, że nie tylko przedstawią nam interesujące wykłady, ale w trakcie otwartej dyskusji pomogą Państwu podjąć decyzje u trudnych leczonych przez Was chorych.
Konferencja jest przeznaczona dla lekarzy praktyków, od lekarza rodzinnego poczynając po kardiologa-elektrofizjologa – wszyscy, którzy na co dzień borykają się z problemami swoich chorych z migotaniem przedsionków.
Uczestnicy otrzymują 9 punktów edukacyjnych PTK
Zapraszamy, do zobaczenia.

Komitet Naukowy:
Maria Trusz-Gluza, Andrzej Lubiński, Piotr Kułakowski

ORGANIZATOR
Fundacja „Rytm Serca”
Siedziba organizatora: Żeromskiego 113, 90-549 Łódź
Kontakt: 042 639 35 61
Email: fundacjarytmserca@gmail.com

REJESTRACJA
Forma rejestracji: przez stronę http://www.arythmix.pl/
Opłaty: http://www.arythmix.pl/
Termin uiszczenia opłaty: j.w.