Konferencja Sekcji Niewydolności Serca
data: 14.06.2019 - 15.06.2019
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: Sekcja Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,
mamy przyjemność zaprosić do udziału w Kongresie Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia. Coraz częściej mówimy o konieczności opieki kompleksowej nad pacjentami z niewydolnością serca, której wdrażanie rozpoczynamy w ramach projektu KONS.
Mamy nadzieję, że nasz Kongres będzie miejscem spotkania lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów, studentów zainteresowanych niewydolnością serca jak również okazją do wzajemnego korzystania z bogatej wiedzy oraz doświadczeń wykładowców i uczestników.
Atrakcyjny program naukowy obejmie aktualne zagadnienia dotyczące diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego przezskórnego / chirurgicznego, elektroterapii, niewydolności serca, wraz z przeszczepem serca oraz postępowaniem w chorobach towarzyszących.
Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy ułatwi uczestnikom przyjazd, a zróżnicowana baza hotelowa pozwoli znaleźć wygodny nocleg dostosowany do wymagań i możliwości.
Życzymy wspaniałych przeżyć naukowych i towarzyskich!
Zachęcamy do wczesnej rejestracji i rezerwacji hoteli.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
dr hab. n. med. Andrzej Gackowski, prof. UJ
dr hab. n. med. Przemysław Leszek, prof. IK
wraz z Zarządem Sekcji Niewydolności Serca PTK