IX Łódzka Konferencja „EKG wczoraj, dziś i jutro”
data: 24.11.2018 - 24.11.2018
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na IX edycję konferencji „EKG wczoraj, dziś i jutro”, która na dobre zakorzeniła się w Łodzi. Licznie uczestnicząc w poprzednich edycjach, udowodniliście Państwo, że konferencja jest potrzebna. Spodziewamy się dużej frekwencji również i w tym roku. Tym bardziej, że program wydaje się naprawdę ciekawy. Z radością będziemy gościć uczestników – stałych bywalców, ale powitamy też serdecznie nowych adeptów trudnej sztuki analizy EKG. Dlatego przygotowaliśmy sesję o podstawach interpretacji elektrokardiogramu, na której będzie można się dowiedzieć, jakie pułapki czyhają na opisujących EKG i co zrobić, żeby w nie nie wpadać.
Zaproszeni wykładowcy pomogą zmierzyć się z najczęstszymi elektrokardio-problemami. Pokażemy, jakie elektrokardiograficzne niespodzianki można znaleźć w różnych placówkach ochrony zdrowia, a nawet w mediach społecznościowych. Będzie też sesja stymulatorowa, na której przypomnimy podstawy analizy EKG u pacjenta ze wszczepionym urządzeniem stymulującym serce. Warto też skorzystać z niepowtarzalnej okazji uczestniczenia w interaktywnych warsztatach radzenia sobie z automatycznymi algorytmami urządzeń wszczepialnych. W przerwach będzie można obejrzeć stoiska naszych sponsorów i odzyskać siły nieco nadwątlone intelektualnym wysiłkiem na sesjach.
ORGANIZATOR
Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Siedziba organizatora: Szpital im. W. Biegańskiego, ul. Kniaziewicza 1/5, 91-347 Łódź
Kontakt: (42) 653 99 09

Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Siedziba organizatora: pl. Hallera 1, 90-647 Łódź
Kontakt: (42) 272 50 94
Email: anna.rykiert@fumed.pl

REJESTRACJA
Forma rejestracji: elektroniczna przez stronę www.ekg.umed.pl
Opłaty:
Lekarz – 70 zł
Pielęgniarka, ratownik medyczny – 35 zł
Lekarz emerytowany, doktorant, student – udział bezpłatny
Termin uiszczenia opłaty: 20.11.2018 r.