Łódź - Postępowanie z pacjentem po ostrym zespole wieńcowym w świetle nowych wytycznych.
data: 23.03.2019 - 23.03.2019
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-dydaktycznej w ramach programu edukacyjnego „Postępowanie z pacjentem po ostrym zespole wieńcowym w świetle nowych wytycznych” zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne pod patronatem Krajowego Konsultanta w dziedzinie Kardiologii, która odbędzie się 23 marca br. w Łodzi.
Uczestnicy konferencji będą mieli unikalną okazję zapoznania się z ekspercką wiedzą na temat sytuacji epidemiologicznej Ostrych Zespołów Wieńcowych w Polsce, jak również uzyskają dostęp do wytycznych dotyczących poprawy rokowania pacjenta z OZW w kontekście skutecznego leczenia przeciwpłytkowego i właściwości farmakologicznych leków przeciwpłytkowych, jako podstawy do indywidualizacji leczenia pacjenta.
W ramach projektu edukacyjnego uczestnicy będą mieli możliwość korzystania po konferencji z platformy e-learningowej dedykowanej leczeniu pacjentów po ostrym zespole wieńcowym.
Zaproszenie skierowane jest nie tylko do lekarzy specjalistów kardiologów, ale również do lekarzy medycyny rodzinnej i podstawowej opieki zdrowotnej. Udział w konferencji jest nieodpłatny.
Do zobaczenia!
Prof. Piotr Ponikowski, Prezes PTK
Prof. Adam Witkowski, Prezes Elekt PTK
Prof. Andrzej Budaj, Przewodniczący Komisji Wytycznych i Szkolenia PTK
Dr hab. Tomasz Rechciński, Przewodniczący Łódzkiego Oddziału PTK