Jubileuszowa XXV Łódzka Konferencja Kardiologiczna
data: 30.03.2019 - 30.03.2019
miejsce: Łódź, Polska
organizator: Katedra I Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
strona www: http://lkk.umed.pl/
Jubileuszowa Łódzka Konferencja Kardiologiczna - świętujmy razem!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i całego Zespołu Katedry Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mam zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXV, jubileuszowej Łódzkiej Konferencji Kardiologicznej.
Przez ostatnie ćwierćwiecze Konferencja ewoluowała ze skromnego, chociaż zawsze bardzo wartościowego merytorycznie sympozjum, w duże dwudniowe wydarzenie, łączące tak cenioną przez Państwa – Koleżanki i Kolegów Lekarzy – główną sobotnią Konferencję dedykowaną kardiologii klinicznej z dodatkowymi subspecjalistycznymi spotkaniami – piątkową elektrokardiologiczną ARYTMIKĄ oraz równoległym szkoleniem akredytacyjnym – Forum Kardiologii Obrazowej. Uczestników Konferencji tradycyjnie już gościć będzie nowoczesne Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Pomorskiej w Łodzi.

To najbardziej prestiżowe spotkanie kardiologów makroregionu odbędzie się 30 marca 2019 roku – a że jubileusz zobowiązuje, to postaramy się nadać tej edycji bardziej odświętny charakter. O wysoką jakość edukacyjną zadbamy natomiast wraz z gronem naszych przyjaciół – międzynarodowej klasy ekspertów, wśród których spotkacie Państwo profesorów: Edytę Płońską-Gościniak, Krystynę Widecką, Adama Witkowskiego, Piotra Hoffmana i Piotra Pruszczyka. Będą też z nami regionalni Konsultanci w dziedzinie kardiologii i neurologii.

Warto być z nami 30 marca 2019 – serdecznie zapraszamy !

Prof. dr hab. med.
Jarosław D. Kasprzak
Kierownik Katedry i Kliniki Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi