III Ogólnopolska konferencja Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej PTU „Pułapki diagnostyczne i techniczne w kardiologii prenatalnej”
data: 26.04.2019 - 26.04.2019
miejsce: Warszawa, Polska
organizator: Fundacja Recover i Sekcja Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej PTU
III Ogólnopolska konferencja Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej PTU „Pułapki diagnostyczne i techniczne w kardiologii prenatalnej”

W imieniu Zarządu Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Kardiologii Prenatalnej.
Formuła kolejnej już konferencji, jest dedykowana dla lekarzy różnych specjalności – praktyków, pasjonatów i sympatyków kardiologii prenatalnej i perinatologii.
Chcemy włączyć do współpracy młodych lekarzy, pozwolić im zaprezentować na forum naszej konferencji swoje osiągnięcia i podzielić się doświadczeniem w diagnostyce trudnych przypadków klinicznych i pułapek ultrasonograficznych. Zachęcamy wszystkich do przysyłania swoich ciekawych przypadków, które mogłyby zostać zaprezentowana w trakcie konferencji.
W trakcie konferencji wręczymy również Certyfikaty Umiejętności z zakresu Podstawowego Badania Serce Płodu lekarzom, którzy spełnili kryteria niezbędne do otrzymania certyfikatu.

Z poważaniem,

Dr hab. n. med. Agata Włoch
Przewodnicząca Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
Prof. dr hab. n. med. Joanna Szymkiewicz-Dangel
Wiceprzewodnicząca Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego