Postępowanie z pacjentem po ostrym zespole wieńcowym w świetle nowych wytycznych
data: 25.05.2019 - 25.05.2019
miejsce: Poznań, Polska
organizator: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne
Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w cyklu konferencji naukowo-dydaktycznych w ramach programu edukacyjnego „Postępowanie z pacjentem po ostrym zespole wieńcowym w świetle nowych wytycznych” zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne pod patronatem Krajowego Konsultanta w dziedzinie Kardiologii, które odbędzie się w Poznaniu 25 maja br., w Hotelu Mercure Poznan Centrum.

Uczestnicy konferencji będą mieli unikalną okazję zapoznania się z ekspercką wiedzą na temat sytuacji epidemiologicznej Ostrych Zespołów Wieńcowych w Polsce, jak również uzyskają dostęp do wytycznych dotyczących poprawy rokowania pacjenta z OZW w kontekście skutecznego leczenia przeciwpłytkowego i właściwości farmakologicznych leków przeciwpłytkowych, jako podstawy do indywidualizacji leczenia pacjenta.

W ramach projektu edukacyjnego uczestnicy będą mieli możliwość korzystania po konferencji z platformy e-learningowej dedykowanej leczeniu pacjentów po ostrym zespole wieńcowym.

Zaproszenie skierowane jest nie tylko do lekarzy specjalistów kardiologów, ale również do lekarzy medycyny rodzinnej i podstawowej opieki zdrowotnej.

Do zobaczenia!

prof. Piotr Ponikowski, Prezes PTK
prof. Adam Witkowski, Prezes Elekt PTK
prof. Andrzej Budaj, Przewodniczący Komisji Wytycznych i Szkolenia PTK