XXVI Konferencja Szkoleniowa i XXII Międzynarodowa Konferencja Wspólna Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK oraz International Society for Holter and Noninvasive Electrocardiolog
data: 04.03.2020 - 07.03.2020
miejsce: Zakopane, Polska
organizator: Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK

Już po raz 26. zapraszamy Państwa na Konferencję Szkoleniową Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Jak zawsze odbędzie się ona w Zakopanem, w gościnnym Hotelu Mercure Kasprowy w terminie od 4 do 7 marca 2020 roku.

Nasza Konferencja wkroczyła w drugie ćwierćwiecze jako jedna z najliczniej odwiedzanych spotkań kardiologów w roku. Dodatkowo Kasprowisko jest konferencją, która wśród spotkań sekcji i asocjacji PTK oferuje najwięcej sesji naukowych, warsztatów, sesji prac oryginalnych i innych aktywności naukowych. Od środowego wieczoru do sobotniego popołudnia zaplanowaliśmy ponad 60 zdarzeń, poświęconych przede wszystkim diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu i przewodnictwa. Przygotowaliśmy przede wszystkim wiele sesji praktycznych, w czasie których można uczyć się analizy EKG w różnych jego formach, a także lubianych przez uczestników sesji interdyscyplinarnych.

Wysoki poziom naukowy gwarantuje grono znakomitych wykładowców, znanych wszystkim lekarzom w mniejszym lub większym stopniu zajmującym się EKG. Gościem specjalnym Konferencji będzie w tym roku światowej sławy kardiolog, profesor Adrian Baranchuk.

Oczywiście w czasie naszego spotkania nie zabraknie czasu na spotkania mniej oficjalne, rozmowy kuluarowe. Jak zawsze Kasprowisko będzie czasem spędzonym mądrze i przyjemnie w bardzo znakomitym towarzystwie i w pięknych okolicznościach przyrody.

Szczegółowy program Kasprowiska, jak i inne ważne informacje o konferencji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.kasprowisko.pl

 

Do zobaczenia w marcu w Zakopanem
dr n. med. Bartosz Szafran
Przewodniczący SENiT PTK